Taşın Doğadan Sanatla Buluştuğu Adres...
BİZİ ARAYIN
  • Çalışma Saatlerimiz
    PZT - CMTS 08:30 / 17:30
  • 0352 661 55 99
Anasayfa Hakkımızda
Hakkımızda

ADACA DOĞALTAŞ Madencilik kurucusu Mehmet ACET 1986 yılında girdiği doğal taş sektöründe farklı dallarda çalışmalar yaptı. Parke, döşeme, yol, çevre düzenleme, taş istinat duvarları, taahhüt işleri, belediye ihaleleri, maden ocak işletmeciliği 18 yıllık birikimini ve tecrübelerini 2004 yılında kurumlaşarak şirketimizi ve doğal taş kesme işleme fabrikamızı kurdu. Firmamız Kayseri'nin Tomarza ilçesinde 10000 M2 alanda 800 M2 si kapalı alan olarak hizmet vermektedir. Kendi doğal taş maden ruhsatlı ocaklarından çıkarmış olduğumuz TOMARZA TAŞI ve KAYSERİ TAŞLARINI kendi fabrikamız bünyesinde işleyerek istenilen ölçü, renk ve ebatta müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

 

Tomarza İlçesinin istihdam kapasitesinin artırılmasında, ilçe dışına göçün sınırlandırılması ya da durdurulmasında önemli bir araç olmakla birlikte, bölgenin en önemli rezerv kapasitesine sahip ocağımızın ülke adına getirileri çok büyük olacaktır.

 

Size en kaliteli üretimi garanti ediyoruz; çünkü fabrikamız doğal taş için tasarlanmış makinalar ve işinde deneyimli çalışanlarıyla hizmet vermektedir.